گروه مرگ یا تقابل مسی و رونالدو در چمپیونزلیگ

چمپیونزلیگ

در قسمت دوم این مقاله قراره به چهار گروه دوم چمپیونزلیگ بپردازیم که مهمترین گروه ها در این دسته قرار دارند. شما عزیزان میتوانید قسمت اول این مقاله را با عنوان “تقابل قهرمان و قاتل تا خود نمایی طارمی برابر گواردیولا” مطالعه بفرمایید:

 

چمپیونزلیگ

گروه E: لوپتگی ، لمپارد را به مبارزه میطلبد

سویا ، چلسی ، کراسنودار ، رن

برنده بازار نقل و انتقالات باید خود را در زمین مسابقه ثابت کند. شاگردان لمپارد در آغاز لیگ جزیره شروعی نا امید کننده به نمایش گذاشتند و سال قبل لیگ قهرمانان هم به سختی از گروه صعود کردند و خیلی زود بایرن آن ها را با قدرت حذف کرد. حالا این فصل با وجود نقل و انتقالات پر سروصدای چلسی ، باید دید تقابل تیم لمپارد با تیم هماهنگ و تقویت شده لوپتگی چگونه خواهد بود. این گروه نیز میزبان اولین حضور رن در مسابقات چمپیونزلیگ نیز هست که برای این تیم هم آرزوی موفقیت داریم.

 

چمپیونزلیگ

 

گروه F: سردار ایرانی در گروهی بی مدعی

زنیت ، دورتموند ، لاتزیو ، بروژ

گروهی بدون حتی یک تیم مدعی در سطح اروپا. ستارگان جوان دورتموند به دنبال کسب شخصیت درخور قهرمانی اند و رقیب اصلی آن ها در این گروه لاتزیو است. لاتزیویی که سال قبل در کورس قهرمان سری آ در برابر یووه نتوانست تاب بیاورد و افت شدید کرد.  اما آقای گل اروپا ، چیرو ایموبیله ، همه چیز را میتواند امکان پذیر بکند. حضور سردار آزمون میتواند این گروه را برای ایرانی ها از جذابیت خاصی برخوردار کند. سردار که سابقا تجربه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دارد میتواند عملکرد خود در این تورنومنت را بهبود ببخشد.

 

چمپیونزلیگ

 

گروه G: تقابل ما فوق ستاره ها

یوونتوس ، بارسلونا ، دینامو کیف ، فرنتس واروش

شاه گروه مرحله مفدماتی لیگ قهرمانان قطعا گروه G است. برای اولین بار در تاریخ رونالدو و مسی در مرحله گروهی چمپیونزلیگ با هم رو به رو می شوند. بازی های فوق العاده ای از مصاف یووه با بارسا در لیگ قهرمانان اروپا به خاطر داریم. از پیروزی سه بر صفر یووه در آلیانز تا قهرمانی سه بر یک بارسا در فینال 2015 چمپیونزلیگ. بارسای کومان و یوونتوس پیرلو یک رویارویی جذاب را نوید خواهد داد. دینامو و فرنتس باید بر سر رتبه سوم رقابت تنگاتنگی را به نمایش بگذارند.

 

منچستریونایتد

 

گروه H: گروه مرگ؟

پاریسن ژرمن ، منچستر یونایتد ، لایپزیش ، باشاک شهیر

گروه H یا G را گروه مرگ حساب کنیم؟ شاید نام های گروه H بزرگ تر باشند ولی مسی و رونالدو در یک گروه را نمیتوان نادیده گرفت. پاریسی ها با سودای قهرمانی در سال گذشته در فینال به بایرن جام را وا گذار کردند و امسال زخمی و با انگیزه فراوان به گود مبارزه بازگشته اند. منچستر با وجود شروع نه چندان خوب در لیگ جزیره ، همیشه تیمی مدعی بوده و هست. چندان از صعود لایپزیش به نیمه نهایی نمی گذرد. اتفاقی که کسی باور نکرد اما شاید امسال بتواند ثابت کند با رفتن ورنر از تیم همچنان تیم قدرت مندی هستند. لیگ قهرمانان امسال روی این گروه حساب ویژه باز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید