تقابل قهرمان و قاتل تا خود نمایی طارمی برابر گواردیولا

تقابل قهرمان و قاتل تا خود نمایی طارمی برابر گواردیولا

با آغاز لیگ قهرمانان اروپا ، تب و تاب فوتبال در سراسر دنیا بالا رفته است. چند روز دیگر با بهترین و سطح بالاترین مسابقات باشگاهی جهان رو به رو خواهیم شد. به همین مناسبت تحلیلی از نحوه گروه بندی این دوره از مسابقات خدمتتان ارائه کرده ایم:

گروه A: اژدها در برابر اژدها کش

بایرن مونیخ ، اتلتیکو مادرید ، سالزبورگ ، لوکوموتیو مسکو

مدافع عنوان قهرمانی در برابر قاتل قهرمانان صف آرایی خواهد کرد. اتلتیکومادرید در سال پیش لیورپولی را که مدافع عنوان قهرمانی بود را شکست داد و حال باید با مدافع عنوان قهرمانی UCL سال پیش مبارزه کند. کار بایرن مونیخ برای صدرنشینی ساده نخواهد بود همانطور که در فصل 17-2016 این دو تیم هم گروه شدند و اتلتیکو صدر نشین شد. سالزبورگ به عنوان پدیده سال قبل این فصل هم باید حرفی برای گفتن داشته باشد . لوکوموتیو بایدخود را برای رتبه سوم و کسب سهمیه لیگ اروپا به آب و آتش بزند.

گروه B: دوئل بیانکونری های سابق ، زیدان و کونته

رئال مادرید ، شاختار دونتسک ، اینتر ، موشن گلادباخ

پر افتخار ترین تیم لیگ قهرمانان شانس اول صدرنشینی خواهد بود. البته دوئل زیدان با کونته میتواند یکی از جذاب ترین بازی های دور گروهی را رقم بزند. نراتزوری این فصل تقویت شده و حتی یوونتوس در کسب اسکودتو نیز رقیب سرسختی خواهد داشت. اینتر که سری آ را عالی آغاز کرده میخواد ناکامی سال قبل مقابل بارسا را مقابل رئال تلافی کند. هردو آخرین بار 22 سال پیش در لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند که سهم هر کدام دو پیروزی بوده است.

طارمی

گروه C: طارمی در برابر سیتی هم پنالتی میگیرد؟

پورتو ، منچسترسیتی ، المپیاکوس ، مارسی

ده سال از آخرین قهرمانی UCL گواردیولا میگذرد. او برای قهرمان کردن سیتی در اروپا به این باشگاه آمده بود که تا امروز ناکام بوده است. با این وجود طبق رسم هرسال ، کشتی این تیم در بندر شانس پهلو گرفته وساده ترین گروه برای صعود به نام سیتیزن ها درآمده است. احتمالا بین پورتو و مارسی رقابت جذابی برای رتبه دوم شکل خواهد گرفت و پورتو روی درخشش مهدی طارمی حساب باز خواهد کرد.

لیگ قهرمانان اروپا

گروه D: تقابل متخصصین گلزنی

لیورپول ، آژاکس ،آتالاتا ، میتیلند

آژاکس بعد از قرعه کشی گفت که قرعه ای تهاجمی به نامشان در آمده است. حضور لیورپول و آژاکس و آتالانتا نوید یک گروه جذاب با بازی های بسیار پر گل را می دهد. تیم تن هاگ هماهنگی بالایی دارد ، کیفیت لیورپول به همگان ثابت شده است و آتالانتا عنوان بهترین خط حمله سری آ را به دوش میکشد. به همین دلیل منتظر بازی های پرگل و جذاب خواهیم بود. میتلند را میتوان بدشانس ترین تیم بین 32 تیم حاضر در این تورنومنت عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید